Panele podłogowe laminowane

Szeroka paleta kolorów, stylów wzorów i producentów paneli podłogowych

Astfloor - panele wysokiej jakości w każdym stylu

Panele podłogowe dostępne w salonach Astfloor (Wrocław, Katowice, Opole) mogą imitować każdy rodzaj podłóg, począwszy od tradycyjnie wybieranego dębu czy sosny poprzez drewno egzotyczne, aż po terakotę i kamień. Są gwarancją ładnej, estetycznej i funkcjonalnej podłogi.

Oferujemy panele najwyższej jakości. Zawsze w trendach. Stąd w salonach Astfloor dostępne są panele podłogowe: Quick Step, MEISTER, FALQUON, My Floor czy Wineo.

W naszej ofercie znajdują się panele podłogowe imitujące drewno (z fazą oraz bez fazy) a także panele podłogowe imitujące kamień (z fazą i bez fazy). Szeroki wybór zdecydowanie zadowoli każdego, komu zależy na trwałej i profesjonalnie zamontowanej podłodze w dobrej cenie.

Oprócz szerokiej gamy wzorów, panele podłogowe można wybrać w różnych wymiarach: klasycznych, szerokich lub wąskich. Podobnie jak listwy wykończeniowe.

Katalogi

Podłogi laminowane

Pergo
Pobierz

Pergo

Falquon
Pobierz

Falquon

Meister
Pobierz

Meister

Myfloor
Pobierz

Myfloor

Quick Step
Pobierz

Quick Step

Quick Step
Pobierz

Quick Step

BERRY ALLOC
Pobierz

BERRY ALLOC

Weninger
Pobierz

Weninger

Wineo
Pobierz

Wineo

Wineo
Pobierz

Wineo

PREMIUM FLOOR
Pobierz

PREMIUM FLOOR

Różne wzory paneli podłogowych na przykładzie produktów Quick Step

Producenci paneli podłogowych w ofercie salonów Astfloor

Wśród wielu zalet wysokiej klasy paneli podłogowych jest fakt, że podłoga z paneli laminowanych jest gotowa do użytku od razu po montażu. Przykładowo oferowane przez salony podłóg Astfloor Katowice, Opole i Wrocław panele podłogowe laminowane firmy Quick Step, montowane są na bazie opatentowanego systemu Uniclick, dzięki któremu panele można łączyć na zatrzask, bez użycia kleju. Wymaga to jedynie wcześniejszego rozłożenia podkładu. Jest to łatwa, oszczędna oraz szybka metoda montażu. W dodatku panele podłogowe laminowane można łączyć z ogrzewaniem podłogowym, co nie zawsze jest możliwe w przypadku materiałów naturalnych. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się panele podłogowe, które bardzo przekonywająco imitują piękne deski z krajowego i egzotycznego drewna czy też panele do złudzenia przypominające kamień np. marmur lub piaskowiec. Dzięki temu ich wybór to idealny stosunek wysokiej jakości i dobrej ceny.

Warto pamiętać, że panele podłogowe laminowane są trwałe, dzięki odpornej na wodę płycie HDF, która stanowi ich rdzeń. Oprócz tego panele np. marki Quick Step zabezpiecza bezbarwna powłoka odporna na ścieranie, plamy, uderzenia oraz zarysowania. Panele podłogowe dostępne w salonach Astfloor (we Wrocławiu, Opolu i Katowicach) są łatwe w utrzymaniu czystości. A dodatkowo dzięki temu, że do złudzenia przypominają naturalne materiały, można je dobrać do każdego stylu wnętrza: minimalistycznego, nowoczesnego, tradycyjnego, rustykalnego, vintage, glamour i wielu innych. Dodatkowym walorem paneli jest to, że w razie przeprowadzki można je z łatwością zdemontować i wykorzystać ponownie. Nie można także zapomnieć, że kropką nad i w przypadku montażu paneli podłogowych jest również odpowiednie dobranie listw wykończeniowych. W ofercie Astfloor znajdują się listwy z różnych materiałów np. MDF, PVC, w różnych kolorach, stylach i wymiarach.

Zainspiruj się naszymi podłogami

Do góry