Gdzie kupić najlepsze podłogi drewniane w największym wyborze w Katowicach, Wrocławiu i Opolu? W salonach Astfloor (Wrocław - Bielany Wrocławskie ul. Czekoladowa 20; Opole ul. Oleska 121; Katowice, al. Roździeńskiego 191 lok. 15 Home Concept Design Park). Mając na uwadze, jak istotne w przypadku drewna jest jego odpowiednie, oparte na wiedzy zamontowanie, sprzedawane podłogi również montujemy. Znamy się na drewnie i jego montażu. Wiemy w jakich okolicznościach i miejscach sprawdza się najlepiej. Sprawdzamy więc podłoże (jeśli trzeba to je również naprawiamy), sprawdzamy wilgotność, dobieramy odpowiednie deski i listwy przypodłogowe mając na względzie rodzaj wykończenia, kolor i design. Podłogę montujemy zależnie od potrzeb w odpowiednim systemie (klejonym lub pływającym).

Nasze realizacje – tysiące metrów kwadratowych podłóg położonych w domach i mieszkaniach Wrocławia, Opola oraz okolic Opolszczyzny i Dolnego Śląska a także Górnego Śląska potwierdzają te słowa. Podłogi drewniane we Wrocławiu, Opolu i okolicach Katowic montujemy od 1993 roku. Przez lata w coraz większej ilości – od deski barlineckiej (Wrocław i Śląsk to miejsca, gdzie Deska Barlinecka jest bardzo popularna) po Original Chapel Parket. Zauważamy przy tym trend – większa ilość inwestorów stawia na drewno w całych przestrzeniach domów i mieszkań. Stąd w naszym portfolio coraz więcej pięknych domów, w których montujemy podłogi (z uwzględnieniem funkcji pomieszczeń; inne wykończenia stosujemy w pokoju dziennym, inne w przedpokoju, inne w sypialni czy łazience). Nasza oferta montażowa dotyczy również najlepszych drzwi wewnętrznych, jakie od lat mamy w swojej ofercie oraz tarasów drewnianych i kompozytowych.

Wśród naszych najbardziej prestiżowych realizacji znalazły się apartamenty w najwyższym budynku Wrocławia – Sky Tower. Położyliśmy tam podłogi drewniane, które zachwycają pięknem, funkcjonalnością i trwałością. Wrocławski Sky Tower to miejsce łączące funkcje biznesowe, usługowe i mieszkalne. Właśnie tam należało postawić na najlepsze materiały. Nasza realizacja w apartamencie pokazowym oparta została o luksusowe, szczotkowane deski dębowe (dąb warstwowy olejowany, wyselekcjonowany, szczotkowany, faza czterostronna). Nim zamontowaliśmy podłogi, zajęliśmy się doborem odpowiedniego rodzaju, koloru i przygotowaniem podłoża. Po pięknie wykonanych podłogach drewnianych w tym położonym na 47. pietrze apartamencie ze wspaniałym widokiem na Wrocław, zamontowaliśmy kolejne podłogi drewniane w Sky Tower. Tym razem oczarowani inwestorzy postawili na jasny dąb (dąb warstwowy, biały olej, rustykalny, szczotkowany), który wspaniale rozświetlił przestrzeń apartamentu.

Nasze realizacje oparte są o deski najlepszych producentów podłóg drewnianych (w tym markę własną – Astfloor Discoveries) i trafiają w gusta różnych inwestorów – dużych i małych, remontujących mieszkania lub budujących domy, otwierających nową restaurację lub biuro (którym zależy na dodaniu unikalnego charakteru takiemu miejscu). Jesteśmy dumni z tworzonych przestrzeni. Wśród dziesiątek przykładowych i stale uzupełnianych realizacji zamieszczonych na naszych stronach widać dokładność wykonania, zasadność wyboru koloru i rodzaju wykończenia. Wykorzystane też zostały podłogi drewniane (montowane w takich miastach jak Wrocław, Opole, Oława, Nysa, Legnica, Strzelce Opolskie, Katowice, Gliwice, Zabrze, Poznań, Warszawa a nawet Stuttgart) producentów, których produkty dostępne są w salonach Astfloor w Katowicach, Opolu i Wrocławiu - Baltic Wood, Barlinek, Bory Polskie, Dąbex, Lareco, Jawor Parkiet, Parkiet Hajnówka, Meister, Original Chapel Parket, Quick Step, Princ Parket, Wicanders, Walczak.

Do góry