Planujesz remont, budowę domu, kupno mieszkania? Czy już wyobrażasz sobie, jak będzie wyglądać przestrzeń twoich marzeń? Masz preferencje? Masz swój ulubiony styl? Najpopularniejsze style to obecnie styl skandynawski, styl eklektyczny, styl prowansalski, styl glamour, styl minimalistyczny, styl retro, styl industrialny, styl rustykalny, styl loftowy, styl Hamptons, styl nowoczesny, styl klasyczny, styl vintage.

Podstawą każdego z nich są podłogi drewniane, które warto by były jakościowe, piękne i niepowtarzalne. Astfloor stara się doradzać i inspirować, tak by wybór podłogi okazał się strzałem w dziesiątkę. Zachęcamy do lektury naszych artykułów poradnikowych. Chcemy inspirować i pomagać. Nie ważne czy interesują was panele podłogowe czy deski podłogowe – każdy z produktów może być strzałem w dziesiątkę.

test

W salonach podłóg, drzwi i tarasów Astfloor Opole i Wrocław trwają wyjątkowe promocje. Od 01 lipca do 30 września 2018 r. lub do wyczerpania zapasów trwa promocja na podłogi drewniane Barlinek – Wrocław i Opole (wybrane, produkty). Obniżki cen sięgają 27 procent. Warto więc kupić klasowe deski podłogowe w salonach we Wrocławiu (Odra Tower w centrum Wrocławia

...

Skrzypienie podłogi to uciążliwy problem. Z czasem dźwięk będzie coraz głośniejszy i bardziej irytujący. Może być oznaką odkształceń podłogi a co za tym idzie jej uszkodzeń. Defekt dotyczy najczęściej starych podłóg w nieremontowanych od wielu lat mieszkaniach, ale nie tylko. Czy nowa podłoga może skrzypieć? Niestety tak. Wszystko zależy od montażu podłogi. Poniżej fachowcy z

...

Stolarka okienna jest wizytówką domu lub mieszkania. Musi pasować zarówno do wnętrz jak i elewacji. Dlatego bardzo ważną kwestią jest wybór drzwi i podłóg, które podkreślą jej charakter, połączą z charakterem wystroju wnętrza. Specjaliści z salonów Astfloor (Wrocław – podłogi drewniane w największym wyborze) podpowiadają jak dobrać kolor podłogi do stolarki okiennej w kolorze winchester.

...

Kolor podłogi to jeden z najważniejszych elementów wystroju, decydujący o charakterze i atmosferze wnętrza. Jasna podłoga jest wyborem uniwersalnym. Rozjaśnia małe i ciemne pomieszczenia, dodaje przestronności, jest subtelna i elegancka, a co najważniejsze pasuje do każdego stylu aranżacji. W dużych przestrzeniach podkreśla lekkość i nowoczesność dokonanego wyboru. Jasna podłoga komponuje się zarówno z ciemnymi, jak

...

W salonach Astfloor Wrocław i Opole znamy się na stylach, wiemy więc jak inspirować do tworzenia niepowtarzalnych wnętrz. Mamy w sprzedaży blisko 700 wzorów podłóg drewnianych – deski podłogowe, parkiety, panele laminowane, panele winylowe, podłogi korkowe. Podłogi zamontowaliśmy w niemal 5 tysiącach domów i mieszkań w Polsce i Europie. Przy wyborze desek na podłogę, paneli podłogowych ważna jest wiedza na temat miejsca, w którym mają zostać zamontowane. Bierzemy pod uwagę jasność pomieszczenia i sposób jego użytkowania. Do wnętrz ciemnych powinniśmy dobierać podłogi jasne lub średnio jasne – w szarościach, beżach i kolorach natury. W pomieszczeniach jasnych, zależnie od oczekiwanego efektu, każdy kolor sprawdzi się bardzo dobrze. Sposób użytkowania wpływa na dobór desek podłogowych. Przykładowo, mamy taką sytuację: Wrocław, apartament w Sky Towerze na czterdziestym siódmy piętrze, który początkowo służy jako apartament pokazowy, następnie będzie mieszkaniem na wynajem. W takim miejscu kładziemy wysokiej jakości wyselekcjonowane, warstwowe deski dębowe – co ważne deski olejowane. Dlaczego? Ponieważ apartament będzie bardzo intensywnie użytkowany i w przypadku zużycia podłogi, będzie można ją miejscowo olejować (wykańczając lakierem musielibyśmy lakierować całą powierzchnię).

Idealnie można też wykończyć mieszkanie z użyciem paneli podłogowych (laminowanych lub winylowych). Świetny wybór paneli podłogowych pozwala inspirować do tworzenia wyjątkowych przestrzeni mieszkalnych. Co ważne, znając klasy ścieralności i grubość – panele podłogowe możemy dobrać pod konkretne przestrzenie. Przedpokój, kuchnia, pokój dzienny wymagają paneli o wyższych klasach, jednak już sypialnia niekoniecznie.
Inspiracje czerpie się często z najbliższego otoczenia, podgląda w miejscach, które odwiedzamy, przywozi z podróży. Inspiracje, podpatrzone miejsca, kolory, smaki – ostatecznie mają szansę zbudować wspaniałe przestrzenie mieszkalne w naszych domach. Najważniejsze, by zadbać o podstawy – a to oczywiście wymarzone, najlepsze podłogi. Niezależnie czy jest to podłoga drewniana czy panel podłogowy, a może coraz popularniejsze podłogi korkowe – przy świetnym wyborze i fachowym doradztwie, stworzą one podstawy mieszkania lub domu na lata. Zapraszamy do lektury – radźcie się i inspirujcie. Wszystkie nasze opowieści i porady można oprzeć o produkty, które znajdziecie w salonach podłóg Astfloor we Wrocławiu i Opolu.

Do góry