Planujesz remont, budowę domu, kupno mieszkania? Czy już wyobrażasz sobie, jak będzie wyglądać przestrzeń twoich marzeń? Masz preferencje? Masz swój ulubiony styl? Najpopularniejsze style to obecnie styl skandynawski, styl eklektyczny, styl prowansalski, styl glamour, styl minimalistyczny, styl retro, styl industrialny, styl rustykalny, styl loftowy, styl Hamptons, styl nowoczesny, styl klasyczny, styl vintage.

Podstawą każdego z nich są podłogi drewniane, które warto by były jakościowe, piękne i niepowtarzalne. Astfloor stara się doradzać i inspirować, tak by wybór podłogi okazał się strzałem w dziesiątkę. Zachęcamy do lektury naszych artykułów poradnikowych. Chcemy inspirować i pomagać. Nie ważne czy interesują was panele podłogowe czy deski podłogowe – każdy z produktów może być strzałem w dziesiątkę.

test

Moda na dobry design i wysokogatunkowe produkty nie przemija. Jak zauważają specjaliści od podłóg, wiosnę i lato zdominują trzy style wnętrzarskie. Doradcy z salonów Astfloor Opole, Wrocław i Katowice wskazują jednoznacznie – podłogi w tych stylach będą dominować od wiosny do jesieni (przynajmniej). Styl japandi: deski długie, postarzane, matowe w stonowanych kolorach (beże, lekkie szarości). Cechą

...
Panele podłogowe Katowice Narbona Faus - Astfloor

Panele podłogowe laminowane i winylowe najlepszej jakości i w największym wyborze na Śląsku znajdziesz w salonie Astfloor w Katowicach. To kilkaset wyselekcjonowanych podłóg, które idealnie odwzorowują drewno. Na ekspozycji mamy tylko produkty wysokojakościowe produkty. Kilkaset wzorów najlepszych paneli posiada w ofercie Astfloor Katowice. Panele podłogowe z naszego salonu to jakość i wzory, które nie są

...

Płytki winylowe lastryko Panele podłogowe czy płytki ceramiczne? Jeśli chcesz w domu przełamać schematy, wprowadź winyle, która połączą modny trend designu w ceramice z wszystkimi plusami winyli. Nie zawiedziesz się – będzie ciepło, wesoło, praktycznie i niepowtarzalnie. Postaw na panele lastryko. Lastryko (zamiennie nazywane lastriko, a na świecie terrazzo) to znany od starożytności materiał budowlany

...
Modne panele - jodełka francuska

Modne panele 2022 Jakie są najmodniejsze panele laminowane i winylowe tego roku? Jakie odcienie i wzory są najczęściej wybierane? Oto odpowiedzi wprost z salonów z podłogami. Specjaliści z naszych salonów jasno wskazują, jakie podłogi są obecnie najmodniejsze. W tym tekście poznacie preferencje Polaków. Oprzemy się na zapytaniach, sprzedaży, rozmowach z klientami pierwszego kwartału 2022 roku.

...

W salonach Astfloor Wrocław i Opole znamy się na stylach, wiemy więc jak inspirować do tworzenia niepowtarzalnych wnętrz. Mamy w sprzedaży blisko 700 wzorów podłóg drewnianych – deski podłogowe, parkiety, panele laminowane, panele winylowe, podłogi korkowe. Podłogi zamontowaliśmy w niemal 5 tysiącach domów i mieszkań w Polsce i Europie. Przy wyborze desek na podłogę, paneli podłogowych ważna jest wiedza na temat miejsca, w którym mają zostać zamontowane. Bierzemy pod uwagę jasność pomieszczenia i sposób jego użytkowania. Do wnętrz ciemnych powinniśmy dobierać podłogi jasne lub średnio jasne – w szarościach, beżach i kolorach natury. W pomieszczeniach jasnych, zależnie od oczekiwanego efektu, każdy kolor sprawdzi się bardzo dobrze. Sposób użytkowania wpływa na dobór desek podłogowych. Przykładowo, mamy taką sytuację: Wrocław, apartament w Sky Towerze na czterdziestym siódmy piętrze, który początkowo służy jako apartament pokazowy, następnie będzie mieszkaniem na wynajem. W takim miejscu kładziemy wysokiej jakości wyselekcjonowane, warstwowe deski dębowe – co ważne deski olejowane. Dlaczego? Ponieważ apartament będzie bardzo intensywnie użytkowany i w przypadku zużycia podłogi, będzie można ją miejscowo olejować (wykańczając lakierem musielibyśmy lakierować całą powierzchnię).

Idealnie można też wykończyć mieszkanie z użyciem paneli podłogowych (laminowanych lub winylowych). Świetny wybór paneli podłogowych pozwala inspirować do tworzenia wyjątkowych przestrzeni mieszkalnych. Co ważne, znając klasy ścieralności i grubość – panele podłogowe możemy dobrać pod konkretne przestrzenie. Przedpokój, kuchnia, pokój dzienny wymagają paneli o wyższych klasach, jednak już sypialnia niekoniecznie.
Inspiracje czerpie się często z najbliższego otoczenia, podgląda w miejscach, które odwiedzamy, przywozi z podróży. Inspiracje, podpatrzone miejsca, kolory, smaki – ostatecznie mają szansę zbudować wspaniałe przestrzenie mieszkalne w naszych domach. Najważniejsze, by zadbać o podstawy – a to oczywiście wymarzone, najlepsze podłogi. Niezależnie czy jest to podłoga drewniana czy panel podłogowy, a może coraz popularniejsze podłogi korkowe – przy świetnym wyborze i fachowym doradztwie, stworzą one podstawy mieszkania lub domu na lata. Zapraszamy do lektury – radźcie się i inspirujcie. Wszystkie nasze opowieści i porady można oprzeć o produkty, które znajdziecie w salonach podłóg Astfloor we Wrocławiu i Opolu.

Do góry