Wrocław, Kępa Mieszczańska – apartament w stylu loft

Salon Astfloor (podłogi drewniane, panele winylowe, laminowane, podłogi korkowe, drzwi i deski tarasowe) w Odra Tower w samym centrum Wrocławia zlokalizowany jest zaledwie 2 minuty drogi do Kępy Mieszczańskiej, gdzie przy samej Odrze powstały wyjątkowe apartamenty River Point (developer Archicom). Wznoszone są tam też kolejne budynki, a nasz salon bardzo często ma przyjemność nie tylko zaopatrywać je w podłogi, ale także je montować (po prostu opłaca się połączyć zakup podłogi z jakościowym montażem).

W prezentowanym mieszkaniu zamontowaliśmy 50 metrów świetnej deski podłogowej Lareco Dąb Sienna o kolorze naturalnego dębu z widocznymi słojami. Bardzo elegancka podłoga o rustykalnym charakterze pasuje idealnie do dużych, inspirowanych loftami przeszkleń, designerskiej cegiełki i stylizowanych grzejników. Całość w charakterze loftu, ale o bardzo nowoczesnym wyrazie.

Astfloor zaopatrzył też inwestora w świetnej jakości drzwi i oraz listwy przypodłogowe, które zamontują nasi doświadczeni montażyści (zdjęcia wykonane jeszcze przed montażem).

  • INWESTOR prywatny
  • MATERIAŁ Lareco Dąb Sienna - olejowosk, klasa: rustic
    wymiary: 20/6x220x600-2400 mm
  • METRAŻ 50 m2
  • REALIZACJA styczeń 2020
Do góry