Mieszkanie przy Porcie Miejskim – Wrocław

Industrialne tereny wrocławskiego Portu Miejskiego są okolicą, w której chce mieszkać wiele osób ceniących sobie nie tylko bliskość centrum, ale też spokój wynikający z oddalenia od głównych, głośnych arterii Wrocławia.

Para młodych osób na co dzień pracująca w centrum miasta, kupiła jasne mieszkanie od developera i postawiła na wykończenie bliskie kolorom natury – spokojne, bardzo eleganckie, ciut sentymentalne. Stąd biele, szarości, nowoczesne meble o klasycznych akcentach.

Największe wrażenie w mieszkaniu robi diagonalnie i na całości przestrzeni położona podłoga. Panele Quick Step Dąb Naturalny Cambridge o dużym rozmiarze (9,5 x 205 x 2050 mm) mają kolor naturalnego dębu. Cechują się delikatnym, jedwabistym połyskiem. W tym samym kolorze są listwy przypodłogowe. W zestawieniu z drzwiami Simpledoor – New Classic (zakupione w salonach podłóg, drzwi i tarasów Astfloor i zamontowane przez naszych specjalistów), mieszkanie jest nie tylko bardzo reprezentacyjne, ale również przytulne.

  • INWESTOR Prywatny
  • MATERIAŁ Panele Quick Step Dąb Naturalny Cambridge, listwy w kolorze podłogi, drzwi wewnętrzne Simpledoor - New Classic
  • METRAŻ 60 m2
  • REALIZACJA Kwiecień 2018
Do góry