Lutynia / Wrocław: Podłoga w jodełkę zdobi dom

  • USŁUGI Montaż podłóg drewnianych
Podłoga dębowa w jodełkę klasyczną czy francuską jest niezmiennie popularna w salonach Astfloor Wrocław Centrum – ul. Sikorskiego 1 oraz Bielany Wrocławskie ul. Czekoladowa 20. Ułożenie podłogi w jodełkę, w czym montażyści Astfloor specjalizują się od blisko 30 lat, zawsze gwarantuje elegancki, piękny wygląd wnętrz. Ta podłoga jest prawdziwą ozdobą.
W tym domu na obrzeżach Wrocławia zamontowaliśmy olejowaną, szczotkowaną podłoga z fazą v4 Dąbex w klasie natur. Na zdjęciach widzimy ją w pełnej krasie, w niewykończonych jeszcze pomieszczeniach. Biel ścian, przestrzeń i jodełka w najlepszym, dębowym wydaniu.
Warto wiedzieć, że zakup podłogi drewnianej opłaca się połączyć z montażem. Mamy pewność profesjonalnego ułożenia podłogi w zgodzie ze sztuką, dzięki czemu podłoga będzie służyć nam przez długie lata. Ponadto, jest to opłacalne rozwiązanie od strony finansowej. Zakup produktów montowalnych, takich jak podłogi, wraz z usługą montażu, pozwala na oszczędność ze względu na niższe opodatkowanie.
Montaż podłóg Wrocław, Opole, Katowice – zobacz jak to robimy
Zobacz też:
  • INWESTOR Prywatny
  • MATERIAŁ Jodełka klasyczna, dębowa, Dąbex
  • METRAŻ 80 m2
  • REALIZACJA Wrzesień 2022
Do góry