PODŁOGI

Astfloor ma w swojej ofercie setki rodzajów podłóg w tym markę własną – Discoveries. Wśród nich nasi klienci znajdą między innymi deski lite Walczak, parkiety Chapel, panele Quick Step, deski warstwowe (dwuwarstwowe i trójwarstwowe) Baltic Wood. Nasze podłogi są podstawą wielu domów i mieszkań w całej Polsce. Nawet w najwyższym budynku mieszkalnym w kraju, wrocławskim Sky Tower, można podziwiać podłogi pochodzące z Astfloor i przez Astfloor zamontowane. Nasza oferta pasuje do każdego, niezależnie jaki posiada budżet.

Nie sprzedajemy jednak tylko podłóg, oferujemy przy tym montaż, który gwarantuje efekt na lata. Nasi montażyści sprawdzają przestrzeń, w której ma zostać położona podłoga, robią między innymi badania wilgotności. Deski, parkiety i panele, które proponujemy klientom muszą też pasować do koncepcji wystroju wnętrza, charakteru budynku, a przede wszystkim charakteru osoby, która będzie w danej przestrzeni żyć.

Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami (m.in. Barlinek, Myfloor, Lareco, Meister, Wicanders), których produkty odznaczają się najwyższą jakością przy bardzo dobrej cenie. Wybiera się je po to, by przez lata zachwycały wyglądem, wytrzymałością i funkcjonalnością.

Zainspiruj się naszymi podłogami

Do góry