Panele laminowane

Szeroka paleta kolorów i stylów, nowoczesne i tradycyjne wzory oraz różne rozmiary gwarantują ponadczasowość paneli laminowanych. Panele mogą imitować każdy rodzaj podłóg, począwszy od tradycyjnie wybieranego dębu czy sosny poprzez drewno egzotyczne, aż po terakotę i kamień. Są gwarancją ładnej oraz estetycznej podłogi. Mają dodatkową zaletę w postaci szybkiego montażu.

Kluczową zaletą jest to, że podłoga z paneli laminowanych jest gotowa do użytku od razu po montażu. Nie wymaga szczególnej pielęgnacji, a na dodatek można ją ułożyć samodzielnie. Oferowane przez Astfloor Opole i Wrocław panele laminowane firmy Quick Step montowane są na bazie opatentowanego systemu Uniclick, dzięki któremu panele można łączyć na zatrzask, bez użycia kleju. Wymaga to jedynie wcześniejszego rozłożenia podkładu. Jest to łatwa, oszczędna oraz szybka metoda montażu. W dodatku panele laminowane można łączyć z ogrzewaniem podłogowym, co nie zawsze jest możliwe w przypadku materiałów naturalnych.

Panele laminowane są trwałe, dzięki odpornej na wodę płycie HDF, która stanowi ich rdzeń. Oprócz tego panele Quick Step zabezpieczone są bezbarwną powłoką odporną na ścieranie, plamy, uderzenia oraz zarysowania. Panele są łatwe w utrzymaniu oraz czyszczeniu. Dzięki temu, że do złudzenia przypominają naturalne materiały można je dobrać do każdego stylu wnętrza: nowoczesnego, tradycyjnego, rustykalnego, vintage i wielu innych. Dodatkowym walorem paneli jest to, że w razie przeprowadzki można je z łatwością zdemontować i wykorzystać ponownie.

Oferujemy

  • Imitacje drewna
    • z fazą
    • bez fazy
  • Imitacje kamienia
    • z fazą
    • bez fazy
Producenci

Zainspiruj się naszymi podłogami

Do góry